O mnie

Witam was na mojej stronie. Jeśli tutaj trafiliście to znaczy, że dieta waszych dzieci jest dla was bardzo ważna, pragniecie aby były zdrowe i prawidłowo się rozwijały. Mamy zatem wspólne cele.

Wiem, jak ważna jest dla rodziców pewność, że dziecko odżywia się prawidłowo, wiedza ta daje poczucie bezpieczeństwa. Sama jestem mamą dwóch chłopców nie obce mi są troski młodych rodziców, niepewność czy dobrze postępuję, czy robiąc tak a nie inaczej nie zrobię dziecku krzywdy.

Wierzę, że wiedza którą zdobędziesz na moich kursach oraz w materiałach edukacyjnych będzie dla Ciebie wybawieniem w trudnych chwilach, da Ci pewność, że sposób w jaki odżywiasz swoje dziecko jest właściwy, że dajesz mu szansę na zdrowy, harmonijny rozwój.

Jestem Dietetykiem, doktorem, specjalizują się w dietetyce pediatrycznej, od lat rozwijam swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Kieruję Pracownią Dietetyki Pediatrycznej w Klinice Pediatrii Gastroenterologii i Żywienia Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, prowadzę też prywatny gabinet, w którym zajmuję się dietoterapią i leczeniem żywieniowym chorych dzieci. Od 10 lat szkolę  specjalistów dietetyków i lekarzy. Jest członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Otyłości Dziecięcej.

Projekt, który oddaję w Twoje ręce dojrzewał we mnie przez lata praktyki zawodowej  a inspiracją były rozmowy z rodzicami małych pacjentów. Wierzę, że dieta dzieci ma kluczowe znaczenie w kształtowaniu ich zdrowia, chcę się Tą wiedzą i doświadczeniem z Tobą podzielić.

Znajdziesz mnie na:

Strona gabinetu: